• Новак
Luxpaper отворено крајни коверти, светло бело, 250 пакувања

Luxpaper отворено крајни коверти, светло бело, 250 пакувања

Rating 
DEN 1183.20

Достапност
Производот е достапен

Користете го ова за да испратите рамни, гломазни материјали или повеќе мали предмети како монети, каталози и џамбо картички. Flap е на кратка страна, помагајќи да се спречат работите да не испаднат по отворањето. Исто така наречен плик „каталог“, тој всушност доаѓа во 39 големини од мали до огромни, во бела, традиционална Крафт и низа бои за специјално влијание. Достапно со навлажлива размавта, некои со само-стапче Peel & Seal®. Погледнете ја и нашата колекција на отворена страна. Боја : Светло бело. Големина : 6 x 9. Количина : 250/пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката