• Новак
Класичен Сет На Пароброд Од Нерѓосувачки Челик Од 4 Парчиња Тестенини Од 12 Литри

Класичен Сет На Пароброд Од Нерѓосувачки Челик Од 4 Парчиња Тестенини Од 12 Литри

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Овој комплет со семејна големина го олеснува готвењето и исцедувањето тестенини. Вклучува капак за заклучување на вкусот за поздраво, готвење на пареа. Класичен Комплет Тестенини/Пароброд Од Готвач од Нерѓосувачки Челик Од 4 Парчиња 12 Литри : Рачка За Ладно Држење : цврста рачка со занитвам од Нерѓосувачки челик останува ладна на шпоретот. Помошната рачка обезбедува дополнителна поддршка и рамнотежа при кревање и истурање. Истурање Без капка : Раб е заострен за истурање без капка. Капак За Заклучување на вкусот : цврсто прицврстени заптивки на капакот во влага и хранливи материи за поздрави, повкусни резултати, секој пат кога готвите. Безбедна машина За миење садови : Премиум нерѓосувачки челик лесно се чисти до неговата оригинална брилијантна завршница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката