• Новак
Прстен за накит за семе од бело злато

Прстен за накит за семе од бело злато

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Рачно изработено исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде цртичка на гламур на која било облека. Производство на овој прстен во жолто, бело или розово злато за иста цена. Изберете ја посакуваната опција за златна боја и големината на прстенот. 14к прстен за накит од бело злато.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката