• Новак
Алхемија Готски Е Црна Роза Уво Заврши

Алхемија Готски Е Црна Роза Уво Заврши

Rating 
DEN 1439.20

Достапност
Производот е достапен

Од раниот пупка до полн цвет, заплетканата дива роза на црната романса се обиде да ја зароби желбата на своето срце и да ги заведе на трње на страста. Полиран канап од калај од диви рози што се обвиткува околу увото, со црна смола се зголеми во подножјето; хируршки челичен ушен столб. За левото уво. Приближни Димензии : Висина 2.52 "х Ширина 1.85 " х Длабочина 0.91 " Изработени во убави детали. Доаѓа како една обетка. Одговара на левото уво преку хируршки челичен столб. Потребно е прободено уво за носење. Прави одличен готски додаток.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката