• Новак
Налепници за кожа на WW - акценти на фолија

Налепници за кожа на WW - акценти на фолија

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Покажете го вашиот личен стил со овие трендовски кожни закрпи. Секоја лепенка има лепило назад, така што не е потребно шиење! Димензии : 8,25 "x 3.25". Две уникатни кожни закрпи. Поддршката за лепило може да се постави на ранци, тетратки, облека и многу повеќе!. Не вистинска кожа. Наменети за возраст од 5+ години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката