• Новак
Машки Антигва Јаглен Северозапад-Шолс Заедница Колеџ Генерација Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

Машки Антигва Јаглен Северозапад-Шолс Заедница Колеџ Генерација Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

Rating 
DEN 1359.84

Достапност
Производот е достапен

Ниту една колекција На Колеџ Во Заедницата Северозапад-Шолс не е комплетна без Оваа Генерација Четвртина-Патент Пуловер Врвот Од Антигва. Нејзините извезени Северозапад-Шолс Заедница колеџ графика дајте му духовен допир што веднаш ќе го направи главен во вашата секојдневна гардероба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. 1/4-Поштенски. Официјално лиценциран. Долг ракав. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Патент гаража. Четврт-затворање со патент. Само-ткаенина застане јака. Спандекс мрежа под пазувите инсетс. Увезени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката