• Новак
Дакиски Спортски Градници За Жени Плус Големина Женски Секси Врвен Градник Без Бандажи Долна Облека Основен Елек Спортска База Долна Облека Клиренс Женски Спортс?

Дакиски Спортски Градници За Жени Плус Големина Женски Секси Врвен Градник Без Бандажи Долна Облека Основен Елек Спортска База

Rating 
DEN 323.52

Достапност
Производот е достапен

Женски Секси Врвен Градник Без Бандажи Долна Облека Во Стил На Основен Елек Спортска База Долна Облека Карактеристики : Мека и дише, удобна за носење.Удобна чаша, подобар ефект на собирање.Ве молиме купете според големината пред купувањето.Евангелието секси девојка, ви овозможува да биде поудобно.Информации за производот : Сезони : лето, пролет, aut, зимски пол : женски повод : секој ден,Јога,Спортски Материјал : тип На Полиестерпетер тип : цврст стил : секси и шармантенфит : погоден за големина дебелина : стандарден тип На Ремен : Фиксна лента за перење : рачно миење ладно, висат или воздушно : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64см-79см/25.20"-31.10" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 67,5 см-82,5 см/26,57 "-32,48". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 71см-86см/27.95 "-33.86". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 74,5 см-89,5 см/29,33 "-35,24". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 78cm-93cm/30.71" -36.61 " Жените плус големина дозвола $5. Жените плус големина градници дозвола 5 5. Женски спортски градници на продажба. Плус големина спортски градници за жени 4x. ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката