• Новак
Декорација На Уметност ЗА нокти 3Д Целосна Обвивка Самолепливи Налепници за Нокти Од Цреша Уметност За Нокти Обвива Налепница за Нокти 04

Декорација На Уметност ЗА нокти 3Д Целосна Обвивка Самолепливи Налепници за Нокти Од Цреша Уметност За Нокти Обвива Налепница

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Количина : 14 совети/лист. Лесен За Употреба. 100% сосема нов и висок квалитет. Боја : како на сликата. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Име : Налепница За Нокти. Карактеристики : . * Изработени од сигурни и безбедни материјали, нетоксични и без мирис, можат да останат светли и да одржуваат прекрасен изглед неколку дена . . * Обвивките за лакови за нокти се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите без непријатност на вашите убави нокти . . * Обезбедени се доволно големини, можете да изберете големини според вашите сопствени нокти, погодни и за природни или за вештачки нокти. * Целосните обвивки за нокти во различни дизајни се едноставни за да создадете разни нокти, да уживате во среќното време НА самостојна уметност за нокти со вашето семејство или пријатели. . Содржина На Пакетот : . 1 Лист Ноктите Налепница. . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете грешки со големина од 1-3 см поради рачно мерење. Декорација На Уметност ЗА нокти 3Д Целосна Обвивка Самолепливи Налепници За Нокти Од Цреша Уметност За Нокти Обвива Налепница за Нокти 04.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката