• Новак
Нископрофилни Обетки За Обетки За Жени Девојки Женски Овошје Мулти Сет Каваи Лимон Фанки Новина Храна Чудна Лубеница Висат Тинејџерски Подароци

Нископрофилни Обетки За Обетки За Жени Девојки Женски Овошје Мулти Сет Каваи Лимон Фанки Новина Храна Чудна Лубеница Висат Тинејџерски

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : Драги пријатели, внимателно прочитајте го нашиот вовед во производот, ќе ви биде подобро да купувате!Слатки Женски Овошни Обетки Мулти Парче Комплет Каваи Лимонски Обетки Фанки Новина Храна Обетки Чудна Лубеница Висат Обетки Обетки За Тинејџеркикарактеристики : Модерните дизајни ве прават шармантни и елегантни, убави и привлечни. Со нивните шик форми и прекрасен сјај, тие ќе го стават совршениот на стилска облека.Можете да го носите во секоја пригода како сувенир, забава, Денот на Вљубените, дипломирање или одредена забава, тоа ве прави попривлечни, гламурозни, стилски и го привлекува вниманието на луѓето.Подарете внимателен подарок на вашата мајка, сопруга, девојка, најдобра пријателка, тинејџерка или себе Си На Божиќ, Црн петок, родендени, годишнини, Денот на Благодарноста, Денот на Годината или исто како подарок за изненадување на таа посебна личност во вашиот живот за да ја потсетите колку се грижите за неа! Женскиот комплет за обетки содржи лубеница, јагода , краставица, портокал, лимон и ананас. Забавен асортиман во облик на овошје на опасни обетки изработени од легури и смоли кои се за Кожата Без Олово, бесплатно и без никел без алергиски реакции. Овие обетки се толку лесни.Специјален и моден дизајн е добар подарок за вашето семејство, пријатели и соработници шармантни и привлечни во сите прилик нови и висококвалитетни материјал : Акрилик : Како Што Покажува Сликата Совети ве Молиме внимателно прочитајте ги упатствата, особено материјалите, големини и мерки на претпазливост. Додаток за секоја Пригода : Погоден За свадба, свршувачка, дипломирање, забава, матурска забава, секојдневно носење и секој настан да биде убава божица. Барате брилијантен накит?Погоден За Секојдневно Носење Без Оглед На Фармерки Или Здолништа. Подарок На Кого Сакате : Деликатна и изненадувачка идеја за подарок за вашиот најдобар пријател, љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, ќерка На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. ДОБРА УСЛУГА : вашето искуство со производите е нашата потрага. Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ќе добиете пријатно шопинг искуство во нашата продавница. Некои луѓе велат дека ако сакате некого, мора да и го дадете најдоброто. Сакам да кажам дека ако сакаш некого, треба да и подариш подарок полн со уникатна љубов. обетки за тинејџерски девојки трендовски обетки жени столпчиња постави сребрена висат мултипак мал розово злато шарени бисер пар тркалезна топка мажи и тинејџери лесни геометриски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката