• Новак
Цирконски Обетки Бисерни Обетки За Жени Геометриски Обетки Од Жолто Злато Метални Обрачи Накит Слатководни Бисерни Сребрени Обетки Со Игла

Цирконски Обетки Бисерни Обетки За Жени Геометриски Обетки Од Жолто Злато Метални Обрачи Накит Слатководни Бисерни Сребрени

Rating 
DEN 1519.84

Достапност
Производот е достапен

Циркон Обетка Бисер Обетки За Жени Геометриски Жолто Злато Метал Обетки Обетки Накит Слатководни Бисер Сребрена Игла Обетки. Материјал : метал. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 10х5х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) € Материјал : Нашиот Накит Е До Одлични Стандарди За Квалитет И Нашите Парчиња Ќе Траат Додека Квалитетно Го Проверуваме Секое Парче Накит За Да Се Осигураме Дека Сјае Правилно И Нема Да Се Оцрни По Абење. [СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ] За Да Го Продолжите Работниот Век На Производот, Ве Молиме Не Мијте Со Машина,Може Да Се Исплакне Со Вода и Благ сапун. `+ Подарок : Можете Да Го Испратите Подарокот На Мама Сестра Ќерка Сопруга Девојка Пријателка Или Која Било Посебна Жена Во Вашиот Живот! Идеален за Божиќ Роденден Годишнина Денот На Вљубените Денот На Мајката Свадба Или Било Која Посебна Пригода. ●Обетки За Жени : Ова Е Прекрасен Подарок За Ќерка, Мајка, Љубовници, Сопруга, Девојки, Пар, Тинејџерки Итн. Тоа Е Исто Така Одличен Избор За Себе. €УНИКАТЕН ДИЗАЈН q : Овој Дизајн На Накит Е Произведен Со Стандарди за Квалитет. Се Прават Сите Напори За Користење На Одржливи Ресурси И Општествено Одговорни Даватели На Услуги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката