• Новак
Tutunaumb Нова Топла Продажба Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови Избрани Бои За Кафе И Храназа Домашно Домаќинство-Разнобојни

Tutunaumb Нова Топла Продажба Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови Избрани Бои За Кафе И Храназа Домашно Домаќинство-Разнобојни

Rating 
DEN 160.00

Достапност
Производот е достапен

Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови Избрани Бои За Кафе и Прехранбен производ опис : ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашите двојни тимови се направени ОД АПС за храна. Тие се цврсти и издржливи за долгорочна употреба.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН-Нашите клипови се дизајнирани со мека гумена рачка што не се лизга за полесна употреба.Широк спектар на апликации : овие клипови за кеси може да се користат за општи цели како што се кеси, храна, овошје и хартија во вашиот дом, канцеларија итн.Спецификација : Материјали : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, метал и гума. Големина : 15см/5.9"х8, 5см/3.3"Тежина : 46пакетот вклучува : 1х Клип Купувањата На Големо се препорачуваат за повеќе попусти. Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови Избрани Бои За Кафе и Храна. Опис на производот : . ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : нашите двојни тимови се направени ОД АПС за ХРАНА. Тие се цврсти и издржливи за долгорочна употреба. ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН-Нашите клипови се дизајнирани со мека гумена рачка што не се лизга за полесна употреба. Широк спектар на апликации : овие клипови за кеси може да се користат за општи цели како што се кеси, храна, овошје и хартија во вашиот дом, канцеларија итн. Спецификација : . Материјали : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, метал и гума. Големина : 15см/5.9 "х8, 5см/3.3". Тежина : 46гр.пакетот вклучува : . 1x клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката