• Новак
Ктаксон Прилагодлива Тркалачка Решетка За Облека Тешка Закачалка За Облека Преносна Решетка За Шини

Ктаксон Прилагодлива Тркалачка Решетка За Облека Тешка Закачалка За Облека Преносна Решетка За Шини

Rating 
DEN 1679.84

Достапност
Производот е достапен

Вовед : концизна и практична решетка за облека е . неопходно за секое домаќинство. Ова Вертикално паметно, едноставно решение Со Двојна лента за дополнително складирање на облека10.Состојба : Нови Спецификации : 1. Материјал : Нерѓосувачки Челик(Цевка) & . Пп Пластика (Пиедестал И Конектор)2. Боја : Сребрени3. Челична Цевка . Дијаметар : 0,98 " / 2, 5см4. Должина Скалабилна : (35.82- 58.66)" / (91- . 149) см5. Високо Скалабилни : (37.01- 63.78)" / (94- 162)см6. Димензии : . (32,28 х 16,54) " / (82 х 42)см (Л х Ш)7. Тежина : 78,66 мл . / 2230g Package Вклучува : 1 x Двојно Телескопски Појас Чевли Кат . Решетки2 x Пиедестали4 x Цевки Капи8 x Конектори18 x Челик . Цевки1 Пар ракавици(За монтажа на производи) Висината на секоја шина може да задоволи различни потреби за складирање на кошули, панталони, палто и долги фустани. Цврст и издржлив. Погодно за движење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката