• Новак
Решетка За Облека за Индустриски Цевки, Решетка За Облека Монтирана На Ѕид Црна Решетка За Цевки Тешка Шипка За Облека Повеќенаменска Висечка Прачка за Складирање

Решетка За Облека за Индустриски Цевки, Решетка За Облека Монтирана На Ѕид Црна Решетка За Цевки Тешка Шипка За Облека Повеќенаменска

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики 1. Големина и Носивост : големината на оваа лента за плакарот е 37 х 11 инчи(93 х 27 см) и 42 х 10 инчи(106 х 25 см). Оваа прачка е многу цврста инсталирана на цврст ѕид. 2. Цврст и Еднократно : Изработен од црно силно податливо железо, исклучително издржлив и долготраен. Оваа ретро решетка за облека може да собере добра количина облека и да ги одржува вашите алишта и додатоци секогаш организирани и уредни. 3. Индустриски И Ретро Дизајн : решетката за облека е изработена од метални цевки, додавајќи индустриски гроздобер стил во вашиот дом или продавница за малопродажба. Со кул индустриски изглед, решетката за индустриска облека лесно се совпаѓа со различни стилови на соба. 4. Широко Користен : оваа решетка за цевки погодна за широк спектар на ѕиден стил, вклучува хардвер за монтирање на бетон, или ѕидови или други видови ѕидови, можете да ја користите во ходник, влез, спална соба, плакар, перална или балкон. 5. Лесен За Инсталирање И Еднократно : Сите делови се одвојуваат, не заборавајте да ги навртувате цврсто, а потоа монтирајте го на ѕидот. Оваа лесна за употреба решетката се зголемува за неколку минути. Спецификациски Материјал : Метална Боја : Црна Големина : 93 х 27 см, 106 х 25 См Тежина : 1700 гр Пакет Вклучуваат : 1 ● Решетка За Облека Решетка За Индустриска Цевка, Решетка За Облека Монтирана На Ѕид Црна Решетка За Цевки Тешка Шипка За Облека Повеќенаменска Висечка Прачка за Складирање На Плакарот Шипки За Облека За Заштеда На Простор 1 Пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката