• Новак
1сет Дрвена Решетка За Облека За Кукли Со Закачалки За Облека Решетка За Облека За Кукли За Куќа За Кукли

1сет Дрвена Решетка За Облека За Кукли Со Закачалки За Облека Решетка За Облека За Кукли За Куќа За Кукли

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис r. r. предметот е решетка за облека за кукли со закачалки, кои се направени од дрво. Висококвалитетни дрвени материјали и паметен дизајн обезбедуваат издржливост и практичност на овие лавици. Малите дрвени закачалки можат да ни помогнат многу добро да ја организираме облеката за кукли. Едноставен и лесен за употреба.R. r. Карактеристики r. r. - Материјал : Дрво .р. - изработен е од избрани добри дрвени материјали, кои можат да се користат долгорочно .р.-како додатоци што мора да ги има просторијата за кукли, тие можат да бидат добри подароци за вашите деца да им помогнат да ја организираат облеката за кукли.р .- може да ви помогне да ја организирате и организирате облеката за кукли, да ја одржувате чиста и уредна и да бидете поорганизирани.р. -со едноставна структура, решетката за облека е лесна за инсталирање и отстранување, погодна за деца.р. - изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење . Изработен е од избрани добри дрвени материјали, кои можат да се користат долгорочно. Како додатоци за соби за кукли што мора да ги имате, тие можат да бидат добри подароци за вашите деца да им помогнат да ја организираат облеката за кукли. Може да ви помогне да ја организирате и организирате облеката на вашата кукла, да ја одржувате чиста и уредна и да бидете поорганизирани. Со едноставна структура, решетката за облека е лесна за инсталирање и отстранување, погодна за деца. Изработката на овој производ е совршена и ќе имате добро искуство во неговото користење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката