• Новак
Домашно Милениче Топла Јакна Мало Куче Елек Темперамент Кутре Зима Во Облека Ладно Време Палто

Домашно Милениче Топла Јакна Мало Куче Елек Темперамент Кутре Зима Во Облека Ладно Време Палто

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Тип На Ставка : Прицврстувачи За Миленичиња. Материјал : Полиестер. Боја : Роза Црвена,Црвена,Кајсија,Сина, Темно Сива. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Целна Публика : Кучиња. Големина На Куче : Мала,Средна. Големина : XS/S/M/L/XL. Големина Шема. Големина - - - - - - - Должина (см/инч)-Вратот(см/инч) - - - - - - - Градите(см/инч). ХС-20СМ/7.87"20СМ/7.87"32СМ/12.60". НА25СМ/9.84"24СМ/9.45"-37СМ/14.57". М-28СМ/11.02"-29СМ/11.42"-43СМ/16.93". Л33СМ/12.99"-34СМ/13.39"-48СМ/18.90". ХЛ38СМ/14.96"-40СМ/15.75"52СМ/20.47". Карактеристики : . 1. Надворешниот е ветроупорен за да може да го загрее кучето, што е многу погодно заumn и зима. 2. Со хуманизираниот дизајн, може да го загрее кучето додека не чувствува никакво ограничување. 3. Дизајниран со темперамент, може да се користи со поводник, што е погодно да го однесете вашето куче на прошетка во зима. Ременот на градите може да се прилагоди. 4. Палтото сошиено од исклучителниот занает е издржлив и ветроупорен, кој има долг работен век. 5. Мекиот лагер е удобен и пријателски за кожата, топол и дише, така што е добар подарок за вашите прекрасни пријатели. Пакетот Вклучува : 1 х куче палто. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 3. 1,00 см=0,39" Внимание : ВЕ Молиме СЛЕДЕТЕ ГО СТРОГО ВОДИЧОТ за МЕРЕЊЕ за МЕРЕЊЕ на ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ. ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА ОДИТЕ СО МЕРЕЊЕ НА ГРАДИТЕ НА МИЛЕНИЧЕТО. Ако е вклучено или малку над долниот раб помеѓу двете големини, избирајќи ја помалата големина, некаде помеѓу, размислете да изберете поголема големина. Одличен квалитетИзработен од висококвалитетна мека ткаенина, удобен е и пријателски за кожата, што ги прави вашите миленици топли и подготвени за носење. Со исклучителен занает, секој детал може да го покаже неверојатниот квалитет. Јакната е стилска и издржлива. ВГРАДЕН дизајн на ТЕМПЕРАМЕНТ Designed Дизајниран Со вграден ремен, кој е прилагодлив и гарантира дека ќе одговара убаво и цврсто.практично и практично. Дизајниран со темперамент, може да се користи со поводник, што е погодно да го однесете вашето куче на прошетка во зима. Ременот на градите може да се прилагоди. ЛЕСНО СЕ КАЧУВА и ИСКЛУЧУВА, погодно за носење и полетување. Хуманизиран дизајн, вашето домашно милениче ќе го сака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката