• Новак
Женска Долна Облека Половината Висок Струк Чипка Решетка Половината Тенки Тенки Гаќи За Жени

Женска Долна Облека Половината Висок Струк Чипка Решетка Половината Тенки Тенки Гаќи За Жени

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : Л Половината : 50см/19,69" Колк : 70см/27,56" Должина : 24см/9,45" Соодветна Тежина : 40-55кг Големина : XL Половината : 54см/21,26" Колк : 74см/29,13" Должина : 27см/10,63" Соодветна Тежина : 55-70кг Големина : ХХЛ Половината : 66см/25,98" колк : 84см/33.07" должина : 29см/11.42" соодветна тежина : 70-100кг а.материјал : Најлон,спанде. Б. Сезона : Сите. В.Стил : Мода. Д. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Гаќи. Е. Како да се мие : Рачно перење.Боја : како што покажува сликата, (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала. разлика во боја. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Денот На вљубените Женска Долна Облека Половината Висок Струк Чипка Мрежа Секси Половината Тенок Тенок Гаќи За Жени. Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. долна облека жени висок половината. женски гаќи со висок струк плус големина. спанкс танга облека за жени контрола на стомакот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката