• Новак
Екена мелница 1 2 H 3 8 P 7 8 L Daniela Counding Fascia

Екена мелница 1 2 H 3 8 P 7 8 L Daniela Counding Fascia

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со голема густина, што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат традиционалните дизајни на малтер и дрво, но во дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на Wainscot. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката