• Новак
Фаќач За коса Издржлив Силиконски Затворач За Коса, Навлаки За Одвод На Туширање, Лесен За Инсталирање И Чистење, Костум За Бања Када И Кујна, Форма На Ѕвезда

Фаќач За коса Издржлив Силиконски Затворач За Коса, Навлаки За Одвод На Туширање, Лесен За Инсталирање И Чистење, Костум За

Rating 
DEN 125.60

Достапност
Производот е достапен

Фаќач За коса Издржлив Силиконски Затка За Коса Капаци За Туширање Лесни За Инсталирање и Чистење Костум за Бања када и Кујна. Материјал : Силикон. Големина : 15 х 13см/5.9 во х 5.1 инчи. Број На Компјутери : 1 ПАРЧИЊА. Боја : Светло Сина/Зелена/Светло Зелена/Бела/Црвена/Розова/Сина. Форма : Ѕвезда. Карактеристики : . Конструиран од флексибилен силиконски материјал кој овозможува лесно поставување и лесно чистење, широко користен во кујната, бањата и алиштата. Големина : 15 x 13cm/5.9 во x 5.1 во, одговара на повеќето стандардни мијалници, тушеви или кади мозоци. Нема лесно менување. Лесен за употреба, едноставно ставете го фаќачот на одводот за када/туш и притиснете ги вшмукувачките чаши за сигурно држење, лесно за фаќање коса, но не спречувајте одвод на водата. Оваа цедалка седи рамно на врвот на одводот, целата храна, остатоци и коса ќе останат на врвот. Што го олеснува чистењето на нередот. Тоа се светли бои и дизајнот во форма на ѕвезда ќе донесе стил во вашата кујна или бања, давајќи го последниот допир на совршенство секогаш е потребен за бања или кујна. Вклучен Пакет : . 1 х Цедилка За Одвод. Забелешки : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Изработени од Флексибилна Термо-Пластика-Гума, анти-лизгање, се карактеризира со еластичност и абразивна отпорност. Исклучително издржлив за употреба. Ставете го фаќачот за коса во соодветниот мијалник. Додека отстранувате, само фатете ја грутката од фаќачот и продолжете. Погоден за бања, перење, када, кујна и така натаму. Затката за коса е погодна за повеќето стандардни мијалници. Погоден за бања, перење, када, кујна и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката