• Новак
Вивер Гренд Слем База

Вивер Гренд Слем База

Rating 
DEN 136.80

Достапност
Производот е достапен

Прецизно изградените челични основи на вивер се обработени до тесни толеранции за прилагодено вклопување и квадратни засеци на цврстиот вкрстен болт во секој Прстен Што Се Одвојува Од Ткајачот. Вклучени се прилагодени зацврстени завртки за прицврстување. Спецификации : - Пакетот Вклучува 1 Основен Материјал : Челичен Стил : Ткајач-Финиш : Л Мат Блекфитс : - Марлин Модели 9, 45, 30АС (АУ), 36, 62, 93, 336, 336С, 375, 444, 1993, 1894, 1894 Каубој, 1895, Гленфилд 30, Зејн Греј, Камп-9 Карабина, 9222М, 989,&.22 Автоматска Пушка : Вклучен Е Хардвер За Монтирање. Вивер Грен Слем База.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката