• Новак
Саливанс Вештачки Сочен Венец 16В Зелена

Саливанс Вештачки Сочен Венец 16В Зелена

Rating 
DEN 377.44

Достапност
Производот е достапен

Идеална за создавање драма, оваа прекрасна сочна колекција на зеленило ја реплицираesетската привлечност на природно растечките зеленило. Едноставно вметнете го овој жив избор во вашиот аранжман и престо, трансформацијата е моментална! Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Овој зелен, сив и виолетов венец дава одлична изјава во секоја просторија. Ставете го овој венец од 16 инчи на вашата обвивка, маса или врата. Совршен додаток на декор за одмор дома. За лесно одржување, само избришете ја со крпа. Венците се одличен подарок за секоја сезона.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката