• Новак
Венец Од Птичји Семиња

Венец Од Птичји Семиња

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за r обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалиме што го купивме.Вклучува; Семе Од Сончоглед, Просо, Шафран, Папаја, Кикирики, желатино пекани или Венец Од Птичји Семиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката