• Новак
Гдфун Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Кардиган Палто Со Средна Должина Со Средна Должина

Гдфун Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Кардиган Палто Со Средна Должина Со Средна Должина

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"ве молиме дозволете малку грешка Поради Методот На мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Повод : Лежерна Дебелина : Стандарден моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Должина : Целосен Ракавдобро За работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни.Сезона : Aut, Зимаприлики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Коатгендер : Женски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатење Премиум мека ткаенина, растеглива, дише, фит и останете удобни. Повод : Погоден За секојдневниот живот, излегување, патување, запознавање, шопинг, работа, одмор, црква и други активности, погоден за ладно време воumn и зима. Упатство За перење : Машинско перење Со вреќа за перење, миење раце ладно и не белење. МЕРКИ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ при ПЕРЕЊЕ : се препорачува миење раце со вода со ниска температура. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката