• Новак
Жив Пиксели Рамен Лист Со Навлаки За Перници Лаванда Цврст Памучен Сет

Жив Пиксели Рамен Лист Со Навлаки За Перници Лаванда Цврст Памучен Сет

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

РАМЕН ЧАРШАФ со НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЦИ - цела сезона чист Памучен Рамен Чаршав за удобност, мека и луксузна изработка. 100 проценти чист памук ќе ви овозможи поголема удобност после секое перење. Таа е пријателска за кожата и мека за да ве одржува пријатна без да се грижите дека ќе се разбудите испотени. Издржливиот долг главен памук ве одржува топло во текот на зимата и ладно во лето. Квалитет и вредност за парите еколошки производ за вашата спална соба. Подобрата техника на шиење ја прави издржлива долго време или секојдневна употреба. Тоа е производот што можете дури и Да Го Подарите на вашата блиска и драга еднаш со убава порака. РАМЕН ЛИСТ СО 2 НАВЛАКИ ЗА ПЕРНИЦИ-Завиткајте се во чаршафите што се вистинската комбинација на меки и јасни. Направено од 100% екстра долг главен памук, нашата колекција со висок број на конци е ладна и пријатна во исто време. Сатенскиот ткаење и високиот број на конци се дизајнирани за премиум, сјајна и мека завршница со путер. РАЗГАЛЕТЕ се СО ПРЕКРАСНАТА ТЕЖИНА ОД 450 ЛИСТОВИ ЗА БРОЕЊЕ КОНЦИ - Донесете луксуз во хотелот дома со чаршафи кои се меки и издржливи долго време. РАМЕН ЛИСТ За ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ - Дизајниран да ги намали брчките, силната еластика го заклучува долниот лист до крај околу вашиот кревет за уреден, напикан изглед. Ова обезбедува совршено и цврсто вклопување, така што листот не се појавува. Со извонредна изработка, разбудете се со постелнина што не е згрчена. ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА МЕКОСТА ИЗМИЈТЕ ПО МИЕЊЕТО-квалитетот на ткаенината обезбедува издржливи и цврсти листови кои ја задржуваат бојата со текот на времето. Овие листови се перат во машина-топло перење, ладно плакнење и лесно сушење. Но, бидете сигурни дека не ги чувате чаршафите премногу долго во машината за сушење и веднаш преклопете за да избегнете брчки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката