• Новак
Хартија Карирана Божиќна Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

Хартија Карирана Божиќна Повеќебојна Полиестерска Лента, 10ид 2,5 инчи, 1 Пакет

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празничен акцент на украсите низ вашиот дом. Оваа лента има жичен раб и создава лакови кои ќе ја задржат својата форма на сите Ваши Божиќни креации. Одлични се за завиткување околу подароци, празнични центри за трпеза, зимска венец, венци, а особено за врзување на Елката! Со својата текстура завршница и живописни бои, оваа лента сигурно ќе ги направи вашите подароци да се истакнат и да го надградат изгледот на вашиот дом и сезонските украси. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Џем Хартија И Плик Боја : Црвена И Бела. Големина : 2,5 во х 10ид. Количина : 1/Пакување. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата празнична страна оваа сезона. Најдобриот дел е што оваа лента се тркала веднаш нагоре и може лесно да се чува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката