• Новак
Патриотски Прибор За Јадење Комплет За Гости, Четврти јули, Партиски Материјали

Патриотски Прибор За Јадење Комплет За Гости, Четврти јули, Партиски Материјали

Rating 
DEN 645.12

Достапност
Производот е достапен

Овој патриотски партиски комплет има доволно црвени, бели и сини партиски резерви за осум лица. Од садови за еднократна употреба до украси за забави и услуги за забави, овој партиски асортиман ги опфаќа основите! Најдете повеќе производи за да ја зајакнете вашата патриотска забава низ нашата страница! (33 парчиња. по единица). Вклучува : . • 8 Хартиени Чинии За Вечера (9"). • 8 Хартиени Чаши (3 3/4" 9 мл). • 8 Салфетки За Ручек Од Хартија (6 1/2"). • 8 Пластични Креатори На Бучава (3"). • 1 Знаменце Банер (60") 33 парчиња. по единица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката