• Новак
Патка Бренд 3 4 Монтажа Лента, 60

Патка Бренд 3 4 Монтажа Лента, 60

Rating 
DEN 447.68

Достапност
Производот е достапен

Хенкел-Постојаната Двострана Лента за Монтирање е лесна и удобна за употреба и е идеална за домашна и канцелариска употреба. Оваа монтажна лента има постојана врска за да можете да бидете сигурни дека ќе се одржи. Лента мерки .75 х 60 инчи. Двострано лепило За пена Лента Идеално За трајни монтажни апликации Одлично за занаети таблички со имиња и знаци Држи До 2 килограми не се препорачува за употреба на позадина недовршени дрво гипс картон малтер штуко.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката