• Новак
Оз Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Мермер Без Стебло Вино Стакло Кафе Патување Кригла Со Капак Најдобра Мајка На Куче Досега

Оз Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Мермер Без Стебло Вино Стакло Кафе Патување Кригла Со Капак Најдобра Мајка

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

12 мл Двоен Ѕид Вакуум Изолиран Нерѓосувачки Челик Мермер Без Матични Вино Стакло Кафе Патување Кригла Со Капак Најдобро Куче Мајка Некогаш (Црн Бел Мермер) двојно ѕид вакуум изолација за максимално задржување на температурата нерѓосувачки челик изградба бпа слободен слајд на капакот, Рачно миење Само Мерки 4.5 "Х х 3.5" Д.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката