• Новак
7. фт. Октагон Притисни Копче Наклон Пазар Чадор Навистина Црвено

7. фт. Октагон Притисни Копче Наклон Пазар Чадор Навистина Црвено

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики висококвалитетен Станбен Чадор Обложен Со Алуминиумски Лифт За подигнување на Отворен2 начин Навалување од нерѓосувачки челик од нерѓосувачки челик хардверенилон хабови, макари и конектори за ребра100% Kevlar Mesh Cord Collection-catalinaframe финиш - Бронзена Боја - Навистина Тип На Црвена Ткаенина - Solefin Shape - Октагонопен Висина-96 инчи.Затвори Висина-96 во.Ширина-90 во.Длабочина-90 во.Точка Тежина - 11 фунти-SKU : ZX9 SDTG161 7.5 стапки. Октагон Притисни Копче Наклон Пазар Чадор Навистина Црвено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката