• Новак
Комбинезони За Жени Елегантни Плус Големина Чадени Широки Нога Цевка Без Ракави Вратот Прерамки За Жени Лето

Комбинезони За Жени Елегантни Плус Големина Чадени Широки Нога Цевка Без Ракави Вратот Прерамки За Жени Лето

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Пролет / Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина на облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Дневен/Секојдневен/Гроздобер. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 X Табела Со Комбинезони : . Големина : С Биста : 64-79см/25,20-31,10" Половината : 63-73см/24,80-28,74" Должина : 143см/56,30"Големина : М Биста : 68-83см/26,77-32,68" Половината : 67-77см/26,38-30,31" Должина : 144см/56,69"големина : Л Биста : 72-87см/28,35-34,25" Половината : 71-81см/27,95-31,89" Должина : 145см/57,09"Големина : Xl биста : 76-91см/29,92-35,83" половината : 75-85см/29,53-33,46" должина : 146см/57,48"големина : Xxl биста : 80-95cm/31.50-37.40" половината : 79-89cm/31.10-35.04" должина : 147cm/57.87" женски летен моден секојдневен комбинезон со широки нозе ромпер комбинезон за вратот без ракави. комбинезони за жени лето кратко. женски комбинезони летен ромпер. пролетни ромпери за жени 2023 година. женски комбинезони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката