• Новак
Намигнување Женска Верити В-Вратот Чистење Врвот

Намигнување Женска Верити В-Вратот Чистење Врвот

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Wonder Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, врвна ткаенина за истегнување со стил за секој професионалец. Како бестселер, Wonderflex Verity V-вратот врвот карактеристики на "Дама" се вклопуваат со две пред телото пикадо, странични отвори и тројна игла шиење на падна рамената за супериорен обликување. Изработен во мека, богата со памук растеглива ткаенина, Горниот дел Од Верити обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Удобен, како и функционален, Горниот дел Од Вратот има и пространи џебови за простор за складирање за чување на основните предмети во близина. В-Вратот со шиење со тројна игла на паднатото рамо. Два пониски навалени џебови, вклучувајќи еден троен џеб со потпис На Намигнување, Значка На Чудата над левиот џебен агол. Две предни пикадо за супериорно обликување. Странични отвори за лесно движење. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. Инсем : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката