• Новак
Дами NFL Атланта соколи Тула со краток ракав на врвот

Дами NFL Атланта соколи Тула со краток ракав на врвот

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв дефинитивно ќе покаже некој дух. Меката ткаенина ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. 95% полиестер, 5% спандекс; Графики за печатење на екран. Машина за перење. Официјално лиценциран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката