• Новак
Патолав Женски Халтер Пижами Секси Домашен Фустан Шорцеви Дводелни Сет Зделки За Дами

Патолав Женски Халтер Пижами Секси Домашен Фустан Шорцеви Дводелни Сет Зделки За Дами

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Почитуван клиент. Добредојдовте ВО ПАТОЛАВ. Ние сме модна продавница која работи многу години. Нашите главни производи се женска облека, вклучувајќи фустани, кошули, блузи, бикини, јакни, палта, џемпери итн. Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент. Затоа, ние сме подготвени да слушнеме какви било предлози од вас и да ви донесеме задоволувачки шопинг. Со нетрпение го очекуваме вашето купување. Прашање На Производот : . П : јас обично носам медиум со големина и малку се грижам за големината, која големина треба да ја нарачам?. О : јас ќе ви предложам да изберете една големина поголема од вашата вообичаена големина, која ќе биде порелаксирачка и поудобна. П : Како да го измиете производот? Рачно перење или машинско перење?. О : достапни се и рачни и машински перења. П : Што Ако не сум задоволен од ткаенината/големината/стилот/квалитетот/испораката откако ќе го добијам производот?. О : ве Молиме контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти, ние ќе откриеме задоволувачки решенија за вас. € Карактеристики : Мода, Секојдневен стил, Висок Квалитет, совршен е за лето и fall. ● Ткаенина ●Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. ● Соодветна Пригода ●Дома, Секојдневен, Празник, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Шопинг Стил. И ние ќе ги ажурираме новите бои достапни за вашиот избор. Перење : ве Молиме измијте во ладна вода и хемиско чистење, препорачано рачно перење, машинско перење. € Клучеви} Жени плус Големина Дозвола 5 5, Летото Се Претворив Убаво, женски врвови, Облека За Жени Дозвола, Премиер Ден Се Занимава Денес 2023.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката