• Новак
Женски Женски Меки Пижами Поставени Точки Сатенски Облеки За Спиење Дома Пижами Со Висок Струк

Женски Женски Меки Пижами Поставени Точки Сатенски Облеки За Спиење Дома Пижами Со Висок Струк

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Спиење Во Собата,Жени Пижами Во Собата,Жени Облека За Спиење Ноќна Облека Тип На Шема : Полка Точки Боја : Розова, Зелена, Сина (Опционално)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : В Ракав : Шорцеви Без Ракави Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дом, Секојдневно Носење Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер. Лесен, пријателски за кожата, мек, растеглив, дише и удобен за носење, совршено надвор или во затворени простории.2. Карактеристики : жени v вратот ками врвови панталони салон носат, 2 парче облека во собата, полка точка печатење облека за спиење, без ракави салон носат во собата, повик лабава пижами во собата, еластична половината лабава долги панталони, летна облека за спиење за жени, повик дома во собата за жени.3. Прилика : удобниот комплет за облека за спиење може да се носи за опуштање низ куќата, забави, плажи и одмори. Тие се исто така совршен подарок за вашата девојка, мајка, сопруга, пријатели, сестри4. Оваа секојдневна дводелна долга облека за спиење за жени доаѓа со секси врат v, лабави врвови за пижами без ракави и секојдневни панталони со лак.Содржина на пакетот : 1 X Женски Пижами Во Собата (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Пижами Сет, Летна Ноќна Облека, Салон Во Собата, Повик Лабава Ноќна Облека, V Вратот Домашна Облека, Без Ракави Врвови шорцеви. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Секојдневен Сет За Облека За Вратот V, Облека За Салон За Печатење Точки, Лабава Облека За Пижами Со Две Парчиња. Повод-Одличен За Спиење Во Текот на Ноќта, Дневна Облека, Секојдневно Носење, Секојдневна Облека, Слободно Време, Исто Така Добар Избор за Одмор, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката