• Новак
Ступел Наутички Желка Када Капење Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Наутички Желка Када Капење Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 48 х 1,5 х 36 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 20 х 1,5 х 16 Големи : 30 х 1,5 х 20 Х-Големи : 40 х 1,5 х 30 Преголеми : 48 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Када, Капење, Када, Животно, Рептил, Морски Живот, Желка, Желка, Бања. Дизајн Од Зивеи Ли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката