• Новак
Graco - Siluette 'N Play Playard, Вилко

Graco - Siluette 'N Play Playard, Вилко

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Play Wilko Playard обезбедува повлекување за одмор и игра. Со тоа се меки, контурирани линии и пријатни, овални, ватирани басинет, Pack N Play создава премија за вашето бебе. Вградената табела што се менува додава погодност на овој двор спакуван од игра. Graco - Siluette Pack 'N Play Playard, Wilko : Playard за деца кои не можат да се искачат и под 35 "високи. Организатор. Електроника модул со вибрации се смирува со класични песни и звуци на природата. Погоден тајмер за гледање и автоматско време. Ватиран душек подлога. Погодна торба за носење за патувања и складирање. и лесно преклопување. Воздушна мрежа од сите страни обезбедува максимална вентилација. Слатката купола крошна штитови бебе од светла светлина за да се обезбеди мирен сон. Собрани димензии : 40 "W x 28,5" D x 34 "H. Електрониката единица бара 3 батерии АА (не се вклучени). Единицата за вибрации бара 1 d батерија (не е вклучена). Грижа : Исчистете со сапун за домаќинства и вода; капе суво; Не користете белило; Машина за миење торба во млака вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката