• Новак
Да4all 3-во-дрвена кутија Plyo, не лизгачка површина со тој зафат, три различни висини, 24 20 16

Да4all 3-во-дрвена кутија Plyo, не лизгачка површина со тој зафат, три различни висини, 24 20 16

Rating 
DEN 719.84

Достапност
Производот е достапен

Дали сакате да регрутирате повеќе мускули со фаќање на воздухот? Плио кутиите се најжешките алатки за да се оствари вашиот сон! Да, кутијата од дрво Плио е изградена цврсто како резервоар, совршена за плиометриски вежби - набавете го сега за побрзо да ги согорите маснотиите!. Конструкција на цврсто дрво со површина што не се лизга. Изградена од иверица со високо ниво со внатрешно заградување (на 3 најголеми големини) за максимална јачина, Да 4all дрво Плио кутија може да ја зголеми стабилноста на избраните височини. Со врвот без лизгање, не грижете се за случајни лизгања за време на тренингот. Изшкуркани рабови за удобност и безбедност. За разлика од другите производи, овој модел има целосно изшкуркани страни за да го направи побезбеден. Бидејќи не можете да завршите скок бидејќи нозете се лизгаат надвор од кутијата, рабовите се изшкуркани за да обезбедат поголема удобност. Доаѓа со 4 различни големини (14, 18, 20, 24). Кутијата со загатки има 4 различни големини достапни сега - 16x14x12, 20x18x16, 24x20x16 и 30x24x20 за да заштедат повеќе простор во салата - ротирајте ја кутијата за повеќе предизвикувачки височини. Напреден дизајн за одлична стабилност за ефективно за HIIT, MMA и плиометриска обука. Да, кутијата со дрво Плио е одлична опрема за домашна салата за сите ваши експлозивни програми за обука за кои се потребни брзи и моќни движења, како што се плиометриски вежби. Исто така е одлично и за плиометриски вежби, ММА, кварати и чекори. Изградена до последно : Направено од иверица со висок степен со загатки и внатрешно заграда, да 4all не лизга дрвена кутија Плио е исклучително издржлива и може да се справи со неверојатни 450 bs тежина. Повеќеслојни : Секоја кутија нуди 3 различни опции за висина (16 "x 14" x 12 "), овозможувајќи ви да додадете разновидност на вашата обука за плиометриски кутии, како и да ви помогне да заштедите пари и простор. Безбедно и безбедно : Нашите кутии имаат изшкуркан агол и рабови плус текстурирано надворешно обвинување, за да можете да бидете сигурни дека тие се многу отпорни на лизгање и исклучително безбедни за вежбање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката