• Новак
3дроза Шарени гроздобер француско - керамичка Плочка

3дроза Шарени гроздобер француско - керамичка Плочка

Rating 
DEN 2239.84

Достапност
Производот е достапен

Шарената гроздобер француска Плочка е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент. Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1/4 Д Градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката