• Новак
Плови со голем базен со ќош глувче, повеќе бои

Плови со голем базен со ќош глувче, повеќе бои

Rating 
DEN 591.84

Достапност
Производот е достапен

Рими со базен и строди, и тоа е забавно. Хммм. Мора да биде наша прашка за глупак! Започнавме со нашиот глупак за базени и изградено на поддржувачко седиште за да можете прилично да лебдите на денот. Со прилог на удобен држач за пијалоци, нема да треба да го повикате Jeeves за да ви донесе бевви. Шарена ткаенина од мрежа надвор и мегах грав внатре го прават брзо сушење и лесна. И тоа не е Flapdoodle! Наменето само за употреба на базен; Не е погоден за употреба во езера, реки, океани, итн. “ Покриена во шарена, врвна ткаенина од мрежа. Има прицврстено седиште за дополнителна удобност. Се одликува со удобен држач за пијалоци. Ткаенината за брзо сушење е УВ и отпорна на згаснување. Мегах грав внатре го прави ултра пловен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката