• Новак
es Невини лак За Нокти, За Мене Од Мене Сина, 0. флеш Оз Шише

es Невини лак За Нокти, За Мене Од Мене Сина, 0. флеш Оз Шише

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

pol Невин лак За Нокти, За Мене Од Мене Сина, Инспирирана од вашите омилени невини задоволства, новата колекција pleas невини задоволства е да кажете да на работите што ве прават среќни и да ја оставите вината зад себе. за совршен маникир, нанесете еден слој од кој било од нашите основни палта наails на ноктите. следете со два слоја оригинална боја на ноктите наsi. завршете со кој било од нашите врвни палта es. es Невин лак За Нокти, За Мене Од Мене Сино, 0,46 флеш Оз Шише Сјаен сјај лак за нокти - салон-квалитетна формула за боја на нокти за беспрекорно покривање и сјаен сјај. Дури, професионална апликација-ексклузивна четка за лесно лизгање за брза, рамномерна, професионална примена на ноктите. Колекција На невини Задоволства со 6 заземјени и смирувачки нијанси кои ќе ве натераат да кажете да на работите што ве прават среќни и да ја оставите вината зад себе. Вегански, без тестирање на животни, 8-бесплатна формула. Без формалдехид, толуен, дибутил фталат, формалдехидна смола, камфор, етил тосиламид, ксилен, трифенил фосфат и состојки добиени од животинско потекло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката