• Новак
Лажат Кубо Складирање Сет-Коцки И Платно Бин - Бело Дрво Жито Црно

Лажат Кубо Складирање Сет-Коцки И Платно Бин - Бело Дрво Жито Црно

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Помалку хардвер и помалку мали делови значи помалку пластично пакување и помалку отпад. БЕЗ АЛАТКИ, БЕЗ ПРОБЛЕМИ - коцките За складирање Кубо се собираат за помалку од 2 минути без употреба на алатки! Парчињата едноставно се спојуваат и се заклучуваат на место за цврста и без проблеми градба. Лажат коцки за складирање се акутно коцки! Корпата за Складирање Ткаенина мери 12 х 12 х 12, која беспрекорно се интегрира во Лажат Коцки За складирање Кубо (внатрешни димензии 12 1/8" х 12 1/8" х 12 1/8"). БЕСКРАЈНИ МОЖНОСТИ-Совршени За чистење на нередот во плакарите, влезовите, како ноќна маса или медиумски штанд, во училниците или детските соби - Овие коцки се вклопуваат насекаде! Наредете ги И преуредете Ги Кантите За Ткаенина Што Се Преклопуваат за свеж, нов сопствен изглед секогаш кога сакате!.PC3 PKWH1 TOTEBK Лажат Кубо Складирање Сет-3 Коцки И 1 Платно Бин-Бело Дрво Жито/Црно, Нека вашата креативност работи диви Со Кубо! Овој иновативен сет од 3 коцки за складирање по Ниша се дизајнирани да се прицврстат заедно во која било насока! Поврзете ги на кој било начин што сакате. Држете го едниот свртен напред, а другиот свртен наназад. Коцките се поврзуваат едни со други со пружински иглички што го олеснува прилагодувањето и создавањето систем за складирање само за вас. Свртете еден надесно, свртете друг налево. Само прилепете се на своето место и одете. Свртете еден надесно, свртете друг налево. Без алатки склопот На Заклучување овозможува парчињата едноставно да се спојат и да се заклучат на своето место за цврста градба без проблеми за помалку од 2 минути. Наредете ја И преуредете Ја Црната Корпа За Ткаенина Што Може Да се Преклопи за свеж, нов сопствен изглед секогаш кога сакате! Модел Бр : PC3 PKWH1 TOTEBK. ПОВРЗЕТЕ СЕ ВО КОЈА БИЛО НАСОКА - кој некогаш рекол дека сите коцки мора да бидат свртени напред? Кубо коцките за складирање можат да се закачат заедно во која било насока, што отвора огромен број нови можности за дизајн. Започнете малку и додајте подоцна. НАВИСТИНА КВАДРАТ - овие корпи за складирање коцки се всушност коцки! Кантите за Складирање Ткаенини се со димензии 12 х 12 х 12, кои беспрекорно се интегрираат во Лажат Коцки За складирање Кубо (внатрешни димензии 12 1/8" х 12 1/8" х 12 1/8"). Марка : Регенси Глобал Извори. Само прилепете се на своето место и одете. По ред, во Пирамида, Во Форма У Или Л или безброј други конфигурации. Коцките се поврзуваат едни со други со пружински иглички, што го олеснува прилагодувањето и создавањето систем за складирање само за вас со една коцка до комплет од 12 или повеќе. Нема повеќе пребарување на шрафцигер со вистинска големина или испуштање мали завртки. По ред, во Пирамида, Во Форма У Или Л или безброј други конфигурации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката