• Новак
Беарсленд Женска Породилна Маица Со Кратки Ракави Облека За Бременост

Беарсленд Женска Породилна Маица Со Кратки Ракави Облека За Бременост

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Оваа Женска Породилна Маица Облека за Бременост изработена од модална,мека,удобна,растеглива и лесна.Дизајниран со империја половината, богати набори, тоа е совршена породилна кошула за идната мајка.Облека За нега мора да има за вашиот плакар. ●Удобна Материја● : 93,1%Вискоза И 6,9%Спандекс, Удобна и мека .Суштинско породилно породување со кратки ракави во сите фази од бременоста. ①Модерна Едноставна И Мода+ : Класични мајчински врвови, империја половината со богатите набори може да привлече поголемо внимание на вашата испакнатина, исто така, да обезбеди доволно простор за вашата растечка испакнатина.Течената линија изгледа повеќе стилски, толку удобен и убав изглед! Основна Маица од три пакувања. `+Совршен Подарок】 Нашата Маичка за мајчинство може да се носи за време на бременоста и постпарталот.Различни пакет/боја за вашиот избор, секогаш постои еден за вас.Совршен Подарок за идната Мајка,вашата сестра и пријателите. `+Прилики : оваа облека за бременост со кратки ракави е погодна за лето, лесно се совпаѓа со фармерките, панталоните и хеланките.Погоден за секоја пригода,како што се туш за бебиња,свадба,работа,шопинг, дневна облека,вокација, состаноци, спорт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката