• Новак
Бруклин Рамен Постелнина Поставува Кралицата

Бруклин Рамен Постелнина Поставува Кралицата

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Производот е достапен

Бруклин Рамен Дрес Плетен Лист Сет, Виолетова, Кралица Нашите Плетени листови од Рамен Дрес во Бруклин се крајните меки и пријатни чаршафи за секого и секоја соба. Ние ја комбинираме мекоста и дишењето на памукот со издржливоста и лесните карактеристики за нега на полиестер за да го создадеме основниот плетен лист од дрес. Ќе се чувствувате како да спиете во вашата омилена маица секоја вечер. Достапни во различни бои за да одговараат на вашиот декор, овие листови за лесна нега се отпорни на намалување, брчки, пилинг и избледување. Изградба Овие дрес-плетени листови се плетени од 50% памук и 50% полиестер. Ние ја комбинираме мекоста на памукот со лесните карактеристики на полиестер. Памукот е мек, природен и дише, додека полиестерот е отпорен на таблети, отпорен на брчки, отпорен на бледнее и издржлив. Ние ги комбинираме двете ткаенини за да го создадеме основниот плетен лист од дрес. Придобивки : Висококвалитетен памучен полиестерски дрес плете. 140 ГСМ ткаенина за да бидете пријатни без да бидете премногу жешки. Мека, флексибилна и дише за максимална удобност при спиење. Целосно еластичен вграден лист за сигурно вклопување на душеци до 16 инчи. длабоко. Пристапни цени што одговараат на секој буџет, без да се жртвува квалитетот. Прекрасни бои за дополнување на секој декор. 4-парче кралица сет вклучува 1 Рамен Лист, 1 Вграден Лист и 2 Стандардни перница случаи. Совршено Вклопување Големина : кралицата сет вклучува : 90" W x 102 " L рамен лист. 60" В х 80" Л вграден лист. Две 20" W x 30 " L стандардни навлаки за перници. Лесна Нега : машинско перење и сушење, отпорно на избледување, отпорно на брчки и отпорно на пилули. 100% Гарантирано Задоволство : Ако апсолутно не ги сакате овие чаршафи, вратете ги во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата. Сите ние работиме со вас за да го решиме секое прашање и да се осигураме дека сте задоволни со вашето искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката