• Новак
Трајни Цд Случај, Тенок Еден Јасен Пп Поли Случаи, Пакет

Трајни Цд Случај, Тенок Еден Јасен Пп Поли Случаи, Пакет

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

* висококвалитетни случаи на цд-дискови • . * Издржлив и не е лесен за кршење •. •Користи центар за притискање за држење диск, капацитет На Еден диск. * Јасно транспарентно, одговара на ЕДНО ЦД, ДВД или Блу-зраци диск. •Количина : 50 еез Домашен И Кујнски Мебел Мебел За Дневна Соба ТВ И Медиумски Мебел Медиумско Складирање Двд Случаи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката