• Новак
Лаудер чиста боја завист за скулптурирање на кармин - интензивна гола

Лаудер чиста боја завист за скулптурирање на кармин - интензивна гола

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Estee Lauder чиста боја завист за скулптурирање на кармин во интензивна гола им дава на усните убава, суптилна боја додека ги нанесувате со влага за да ги направи мазни и еластични. Дизајнот во форма на куршуми на овој кармин му овозможува да лета без напор низ усните и рамномерно да шири боја. Направено со мулти-фацетирани пигменти и комплекс за влага со време на ослободување, овој кармин е долготраен и им обезбедува на усните неверојатна дефиниција. Дизајнот во форма на куршуми на овој кармин му овозможува да лета без напор низ усните и рамномерно да шири боја. Esteelauder ~ чиста боја завист Руж Скулптен ~ 3,4g ~ Интензивна гола 130. Можете да го ставите со четка или да ја испуштите директно преку усните. Направено со мулти-фацетирани пигменти и комплекс за влага со време на ослободување на време Овој кармин е долготраен и им обезбедува на усните неверојатна дефиниција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката