• Новак
Матри Биолажна Поправкавнатре Шампон 13. оз

Матри Биолажна Поправкавнатре Шампон 13. оз

Rating 
DEN 367.20

Достапност
Производот е достапен

Користејќи специјална формулација на соја и аргинин, шампонот за поправка На Биолажа е само производ што ви е потребен за да помогнете во обновувањето на сјајот, движењето и еластичноста на вашата коса откако ќе се оштети или преработи. Дополнително, производот има својства против разлетување и помага длабоко да ја исчистите оштетената коса. За употреба, работете го шампонот во пена и темелно масирајте ја косата. Исплакнете целосно кога ќе завршите. Дополнително, производот има својства против разлетување и помага длабоко да ја исчистите оштетената коса. БИОЛАЖ-ПОПРАВКАВНАТРЕ ШАМПОН 13,5 FL OZ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката