• Новак
Премиер Возрасни Бои Џеб Целосна Престилка

Премиер Возрасни Бои Џеб Целосна Престилка

Rating 
DEN 255.36

Достапност
Производот е достапен

65% Полиестер, 35% Памучни Џебови : 1 Преден Џеб, Џеб За Пенкало : Прилагодлив, Тока, Вратоврска-Нега, Самостојна Ткаенина 90 см Дизајн На Врзување : Обична 195gsms Одржливост : Oeko-Tex Стандард 100 Сертифициран, ДОФАТ, Завиткајте Сертифициран. УТПЦ4925. 65% Полиестер/35% Памучна Твила. Премиер Унисекс Возрасни Бои Џеб Целосна Престилка. Кујна. Готвење. Заштитни. Покритие. Унисекс-возрасни. Унисекс. Патка Јајце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката