• Новак
Карлајл Сад Трага 20. 5Х8-Б Гума

Карлајл Сад Трага 20. 5Х8-Б Гума

Rating 
DEN 452.00

Достапност
Производот е достапен

Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни еколошки даноци. Вистинската гума може да варира од прикажаната слика. Соединението на шарите и профилот на гумите На Гумата За Приколки За Патеки Во КАРЛАЈЛ САД овозможува порамномерно абење. Дизајнот на шарата ја подобрува отпорноста на пункција. Оваа гума значително ги надминува барањата ЗА ТОЧКИ. Индекс На Оптоварување На Гумите : 1520@90. Без дупки за навртки Гаранција За Облека : . Тип На Гума : Брод Приколка -. Страничен Ѕид : Црн Страничен Ѕид. Брзина Рејтинг : . Индекс На Оптоварување : . Брзина Рејтинг Превод : . Превод На Индексот На Оптоварување : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката