• Новак
Лесни улични пумпи за лепење на пети на пети

Лесни улични пумпи за лепење на пети на пети

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Gини од Easy Street е безвременска прашка силуета што покажува V-Throat со ласкав дизајн на подлогата. Заврши со контрастн материјален интерес. Направена со пети на плоштад на тренд, прилагодлива тока. Ниската женска пета обезбедува целодневен удобност. 1,5 инчи потпетица за фустани. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Ласкав дизајн на подлогата со контрастен материјален интерес. Прилагодлива тока за прилагодено вклопување. Подготвена влошка. На трендот на плоштадот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката