• Новак
Женски Сандали Со Отворени Прсти Ниски Буци Потпетици Платформа Мода Партија Фустан Пумпи Секојдневни Чевли Удобност

Женски Сандали Со Отворени Прсти Ниски Буци Потпетици Платформа Мода Партија Фустан Пумпи Секојдневни Чевли Удобност

Rating 
DEN 703.84

Достапност
Производот е достапен

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените. Искрено посакувам дека ќе имате прекрасно искуство со нас! snilers е вашиот одат-за за мажи гардероба спојници со стилот што го сакате.Ние секогаш се придржуваме до новиот дизајн концепт, одличен квалитет и фина изработка за женска облека. Како одминува времето, она што се промени е погледот на модната личност, константата е нашата потрага по моден квалитет. НАПРАВЕТЕ ОДЕЊЕ УДОБНО ИСКУСТВО : Сандали Жените се изградени за да ви обезбедат целосна поддршка и удобност за време на вашето одење. Прилагодливиот дизајн на Бравата На Сандалите За Одење Жените можат лесно да се прилагодат на вашата најудобна положба, а мекиот материјал за обложување нема да ви ги чеша стапалата. Отворена Тока За Прсти Ремен За Глуждот Еспадрили Рамна Форма Клин Обична Сандала Женска Еспадрила Клин Сандала Женска плетена платформа сандала Со Мемориска Пена Женски Клинови Флип Апостолки Сандали Со Поддршка За Лак Летна Плажа Модни Чевли За Фустани Удобна Платформа Бохемија Рамни Чевли Јамка За Кука Прилагодлива Секојдневна Танга Сандала Женски Ремен За Глуждот Сандала Со Низок Клин Женска Еластична Лента За Глуждот Сандали Висока Пета Платформа Пумпа Сандали Лето Повик Бохемија Гладијатор Клин Чевли отворено платформа Сандали Клип. Женски Еспадрил Клин Сандали Платформа Лента За Глуждот Отворени Пети Мазги Чевли Затворени Пети Жени Обични Летни Шупливи Гроздобер Рамни Сандали Чизми Гладијатор Надворешен Фустан Флип-Апостолки Завиткајте Го Глуждот Прашка Женска Пумпа Со Ниска Пета Сандали Со Низок Блок Буци Потпетици Забава Вечерни Пумпи Модни Свадбени Патики Со Две Ремени Стилети Удобно Лизгање Без Грб На Лизгачки Влечки удобни Потпетици Квадратни Дневни Работни Чевли Секси Елегантен Танц Вечер Класичен Клин Потпетици Сандали Потпетици Спортски Сандали Слајд. Женска Танга Сандала Отворени Прсти Рамни Сандали Удобни Слајдови Рамни Сандали Оригинални Танга Прошетки Сандали Флип Апостолки Женски Лак Поддршка Клин Чевли Лесни Дами Јога Внатрешна Надворешна Плажа Влечки Еластични Прерамки Патување Мода Вечерна Забава Свадба Сандали Бохо Римски Боди Палта Јакни Елеци Фустани Модни Дуксери Дуксери Фармерки Комбинезони Хеланки Долна Облека спиење Дневна Панталони Шорцеви Здолништа Чорапи Трикотажа Костум Блејзери Џемпери Костими За Капење Покрие Врвови Маици Блузи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката