• Новак
поставете Печатење Училишни Торби Ранци Училишна Чанта, Виолетова

поставете Печатење Училишни Торби Ранци Училишна Чанта, Виолетова

Rating 
DEN 495.84

Достапност
Производот е достапен

Големина на ранец : 11,81 " "(Л) х 7,63 " "(В) х 16,53 " " (Ж). Големината специјално прилагодена за учениците е многу погодна за училишна употреба. Материјал за ранец : водоотпорна најлонска ткаенина со висока густина, заштита на животната средина, без мирис, не е лесна за дамка, лесна за чистење, издржлива, против адхезија, против валкање. Удобен за носење : широк и дебел прилагодлив ремен За рамо, со зајакната рачка за намалување на притисокот и тежината на рамената и рацете на децата. Капацитет : дизајнот со повеќе џебови ги задоволува дневните потреби на децата и е погоден за децата да одат на училиште. Цртан филм печатење : Симпатична цртан филм печатење, уникатна мода ,onomономски дизајн, намалување на притисокот врз рацете и ' рбетот, лесен и водоотпорен, е најдобриот избор за деца. Сега однеси ја. Вие мора да бидете најкул момче во толпата. Најдобар избор. за деца. Капацитет : дизајнот Со Голем капацитет ги прави повеќето од дневните потреби на децата натоварени, ги задоволуваат потребите на децата! вашето дете ќе биде како тоа, најдобар избор за вас!. Schoolономски Дизајн : Училишната Чанта може ефикасно да ги заштити боцките на ученикот благодарение На ремените за рамо во Форма На Буквата С, обложени со сунѓери. Покрај тоа, рефлектирачките ленти на ремените нудат побезбедно искуство за употреба. Тоа може да биде широко користен за училиште, патување, одење во секојдневниот живот. Слатка и шарена, мала тежина, лесна за земање, им дава на децата подобро чувство, најдобар избор за девојчиња!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката